Medová masáž

Medová masáž je starověká léčivá metoda a patří k velice efektivním detoxikačním kůrám.Při masáži medem dochází k odstraňování toxinů až z hloubi těla. Odstraňuje usazeniny, všechny jedy z životního prostředí, potravin a léků.Při medové masáži působí léčivá síla včelího medu pokožkou přímo na organismus. Přes reflexní zóny zad stimuluje medová masáž činnost orgánů těla a může se podílet i na jejich vyléčení, silně oživuje celý organismus. Je vhodná při velkém počtu civilizačních
chorob. Obnovuje přirozenou detoxikační schopnost organismu.Detoxikační masáž medem velmi účinně působí proti rozvinutým nemocem.Med obsahuje důležité minerály a stopové prvky a jako celek působí víc než součet jeho jednotlivých součástí. Přes kůži tyto látky tělo absorbuje.

Po skončení procedury zůstává na pokožce velmi jemný medový mikrofilm, který by měl na pokožce zůstat co nejdéle. V den masáže se nedoporučuje umívat se mádlem, ale pouze cistou vodou. Po masáži se člověk cítí lehce, příjemně uvolněný. Pokožka je jemná, hladká, elastická a příjemně voní.

 

Medová masáž je zakázaná v těchto případech:

  • –         Alergie na med
  • –         Těhotenství
  • –         Ekzematická a přecitlivělá pokožka
  • –         Otevřené rány
  • –         Rakovina
  • –         Kožní problematika

Jak masáž probíhá

Klient leží na břiše a masáž provádíme na zádech.Nejdříve peelingem zbavíme pokožku nečistot a mastnot a tím ji lépe připravíme k absorpci výživných látek z medu. Masér Vám potře záda vonným teplým medem. S pedální technikou je med vmasírován do pokožky. Vlivem masáže med z těla vytahuje toxiny a škodlivé látky, houstne a zbarvuje se do hněda. Nakonec se provede zábal a necháme Vás chvilku odpočinout. Pomasti se med smyje vlhkým ručníkem, takže strach z toho, ze odejdete z masáže ulepení, mít nemusíte.